Spillplang Seniors 2

 

Seniors Réserves Classe 2 Série 1

 

De Kalenner gëtt de Weekend unn, wou gespillt gëtt, am Prinzip fannen d'Matcher Freides owes statt.

 

Journée 1 - 31/08/2014

 

Marisca Mersch - US 01 Berdorf-Consdorf

FC Bastendorf 47 I - Minerva Lintgen

Jeunesse Junglinster - Jeunesse Schieren

Young Boys Diekirch - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

Berdenia Berbourg - AS Wincrange

 

Journée 2 - 07/09/2014

 

Marisca Mersch - Berdenia Berbourg

AS Wincrange - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - Young Boys Diekirch

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Jeunesse Junglinster

Jeunesse Schieren - FC Bastendorf 47 I

Minerva Lintgen - US 01 Berdorf-Consdorf

 

Journée 3 - 21/09/2014

 

Young Boys Diekirch - AS Wincrange

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Berdenia Berbourg

Minerva Lintgen - Marisca Mersch

US 01 Berdorf-Consdorf - Jeunesse Schieren

FC Bastendorf 47 I - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

Jeunesse Junglinster - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

 

Journée 4 - 28/09/2014

 

Marisca Mersch - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

Berdenia Berbourg - Young Boys Diekirch

AS Wincrange - Jeunesse Junglinster

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - FC Bastendorf 47 I

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - US 01 Berdorf-Consdorf

Jeunesse Schieren - Minerva Lintgen

 

Journée 5 - 12/10/2014

 

Jeunesse Schieren - Marisca Mersch

Minerva Lintgen - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

US 01 Berdorf-Consdorf - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

FC Bastendorf 47 I - AS Wincrange

Jeunesse Junglinster - Berdenia Berbourg

Young Boys Diekirch - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

 

Journée 6 - 19/10/2014

 

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - Minerva Lintgen

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Jeunesse Schieren

Marisca Mersch - Young Boys Diekirch

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Jeunesse Junglinster

Berdenia Berbourg - FC Bastendorf 47 I

AS Wincrange - US 01 Berdorf-Consdorf

 

Journée 7 - 26/10/2014

 

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Marisca Mersch

Jeunesse Schieren - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

Minerva Lintgen - AS Wincrange

US 01 Berdorf-Consdorf - Berdenia Berbourg

FC Bastendorf 47 I - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

Jeunesse Junglinster - Young Boys Diekirch

 

Journée 8 - 09/11/2014

 

Marisca Mersch - Jeunesse Junglinster

Young Boys Diekirch - FC Bastendorf 47 I

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - US 01 Berdorf-Consdorf

Berdenia Berbourg - Minerva Lintgen

AS Wincrange - Jeunesse Schieren

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

 

Journée 9 - 16/11/2014

 

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - Marisca Mersch

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - AS Wincrange

Jeunesse Schieren - Berdenia Berbourg

Minerva Lintgen - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

US 01 Berdorf-Consdorf - Young Boys Diekirch

FC Bastendorf 47 I - Jeunesse Junglinster

 

Journée 10 - 23/11/2014

 

Marisca Mersch - FC Bastendorf 47 I

Jeunesse Junglinster - US 01 Berdorf-Consdorf

Young Boys Diekirch - Minerva Lintgen

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Jeunesse Schieren

Berdenia Berbourg - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

AS Wincrange - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

 

Journée 11 - 30/11/2014

 

AS Wincrange - Marisca Mersch

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - Berdenia Berbourg

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

Jeunesse Schieren - Young Boys Diekirch

Minerva Lintgen - Jeunesse Junglinster

US 01 Berdorf-Consdorf - FC Bastendorf 47 I

 

Journée 12 - 01/03/2015

 

Berdenia Berbourg - Marisca Mersch

Young Boys Diekirch - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

FC Bastendorf 47 I - Jeunesse Schieren

US 01 Berdorf-Consdorf - Minerva Lintgen

Jeunesse Junglinster - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - AS Wincrange

 

Journée 13 - 08/03/2015

 

Marisca Mersch - Minerva Lintgen

Jeunesse Schieren - US 01 Berdorf-Consdorf

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - Jeunesse Junglinster

Berdenia Berbourg - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - FC Bastendorf 47 I

AS Wincrange - Young Boys Diekirch

 

Journée 14 - 15/03/2015

 

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Marisca Mersch

US 01 Berdorf-Consdorf - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

Young Boys Diekirch - Berdenia Berbourg

Jeunesse Junglinster - AS Wincrange

FC Bastendorf 47 I - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

Minerva Lintgen - Jeunesse Schieren

 

Journée 15 - 22/03/2015

 

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Minerva Lintgen

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - US 01 Berdorf-Consdorf

AS Wincrange - FC Bastendorf 47 I

Berdenia Berbourg - Jeunesse Junglinster

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Young Boys Diekirch

Marisca Mersch - Jeunesse Schieren

 

Journée 16 - 29/03/2015

 

FC Bastendorf 47 I - Berdenia Berbourg

US 01 Berdorf-Consdorf - AS Wincrange

Minerva Lintgen - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

Jeunesse Schieren - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

Jeunesse Junglinster - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

Young Boys Diekirch - Marisca Mersch

 

Journée 17 - 19/04/2015

 

Marisca Mersch - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

AS Wincrange - Minerva Lintgen

Berdenia Berbourg - US 01 Berdorf-Consdorf

Young Boys Diekirch - Jeunesse Junglinster

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - Jeunesse Schieren

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - FC Bastendorf 47 I

 

Journée 18 - 26/04/2015

 

FC Bastendorf 47 I - Young Boys Diekirch

Minerva Lintgen - Berdenia Berbourg

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

Jeunesse Junglinster - Marisca Mersch

US 01 Berdorf-Consdorf - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

Jeunesse Schieren - AS Wincrange

 

Journée 19 - 03/05/2015

 

Marisca Mersch - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - Minerva Lintgen

Jeunesse Junglinster - FC Bastendorf 47 I

AS Wincrange - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

Berdenia Berbourg - Jeunesse Schieren

Young Boys Diekirch - US 01 Berdorf-Consdorf

 

Journée 20 - 10/05/2015

 

FC Bastendorf 47 I - Marisca Mersch

US 01 Berdorf-Consdorf - Jeunesse Junglinster

Minerva Lintgen - Young Boys Diekirch

Jeunesse Schieren - ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Berdenia Berbourg

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - AS Wincrange

 

Journée 21 - 17/05/2015

 

Berdenia Berbourg - Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen

ENT Union Mertert-Wasserbillig/CS Grevenmacher - FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange

Marisca Mersch - AS Wincrange

Young Boys Diekirch - Jeunesse Schieren

FC Bastendorf 47 I - US 01 Berdorf-Consdorf

Jeunesse Junglinster - Minerva Lintgen

 

Journée 22 - 23/05/2015

 

US 01 Berdorf-Consdorf - Marisca Mersch

Minerva Lintgen - FC Bastendorf 47 I

Jeunesse Schieren - Jeunesse Junglinster

AS Wincrange - Berdenia Berbourg

Alliance Aischdall Hobscheid-Eischen - ENT Union Mertert-

FF Norden 02 Weiswampach-Hupperdange - Young Boys Diekirch

 

Share |